title_62fcb967adc1215542757931660729703
 
title_62fcb967adc1f3380220631660729703
 
title_62fcb967adc2513206806431660729703

FIX-BUD od 1990r

Kompleksowa oferta skierowana do Klienta indywidualnego oraz biznesowego:

SERWIS I NAPRAWA

Oferujemy szybki i precyzyjny serwis w Warszawie i okolicach. 

WYMIANA SZYB I USZCZELEK

Wymiana szyb okiennych: szyb stłuczonych, rozszczelnionych (zaparowane), wymiana starej szyby na nową o wyższym współczynniku ciepła, co pozwoli Ci oszczędzać na ogrzewaniu nawet do 30%!

MONTAŻ I REGULACJA OKIEN

Być może potrzebujesz jedynie regulacji okien, demontażu lub montażu nowego okna? W tym także przychodzimy z pomocą!

RENOWACJA OKIEN DREWNIANYCH

W ostatnim czasie dość częstym zainteresowaniem cieszy się usługa renowacji okien drewnianych, stąd poszerzyliśmy swoje umiejętności właśnie o to zagadnienie.

serwis naprawa okien warszawa 

 

 

28 lat doświadczenia !

Kilkaset zadowolonych Klientów indywidualnych obsłużonych w latach 1990-2018 oraz dziesiątki firm to zwieńczenie naszej pracy.

 

Co daje Ci dobra firma ?

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII – Sprawne okna to oszczędność energii nawet o 38%.

REGULACJA OKIEN – Zapewni bezpieczeństwo oraz bezproblemowe korzystanie z okien.

OSZCZĘDZAJĄC ENERGIĘ – Chronimy nasze środowisko. Pamiętajmy o naszych dzieciach i wnukach.

 

 

Dlaczego Fix-Bud Serwis?

serwis okien warszawa - naprawa okien

Zatrudniamy fachowców przeszkolonych zarówno w produkcji jak i naprawie okien. Powiązanie tych dwóch czynników pozwala nam usunąć każdy problem związany z naprawą i regulacją okna PCV lub drewnianego. Należy pamiętać, że profesjonalna naprawa okien skutkuje najczęściej wyeliminowaniem problemów z nimi na dłuższy czas. Dlatego warto powierzyć to zadanie firmie, która zna się na rzeczy i do każdego zadania podchodzi w sposób profesjonalny i skrupulatny. Posiadamy wszystkie części wymienne do najpopularniejszych rodzajów okien, dzięki czemu możemy naprawić je na miejscu u Klienta co znacznie oszczędza czas.

Oferujemy serwis od 1990r

Przez wieloletnią działalność prowadzoną zarówno z klientami prywatnymi jak i państwowymi uzyskaliśmy kontakty, które owocują w naszej dzisiejszej pracy. Zadowolenie klientów przekazywane dalej drogą prywatną i służbową daję nam możliwość zyskania coraz większej ilości zamówień. Dlatego wykonane przez nas prace w zakresie serwisu, naprawy okien stoją oraz wymiany szyby okiennej na bardzo wysokim poziomie - zapewniamy solidność i dokładność wykonywania każdego zlecenia.

serwis naprawa regulacja okien warszawa

W zakres prac związanych z naprawą, serwisem oraz regulacją okien PCV, drewnianych i aluminiowych wchodzi: regulacja okien, wymiana uszczelek, wymiana szyb zespolonych, renowacja okien drewnianych, montaż okien i drzwi.

Zajmujemy się również wymianą szyb okiennych we wszystkich typach okien. Dotyczy to również regulacji pogwarancyjnej. Jeżeli okno nie funkcjonuje prawidłowo, występują problemy z jego otwieraniem lub zamykaniem może istnieć konieczność jego regulacji przez naszego pracownika w celu przywrócenia go do pełnej funkcjonalności. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa oraz jej okolice.

Cenę ustalamy indywidualnie.

Potrzebujesz szybkiej interwencji?

Pracujemy dla Ciebie 24h, 7 dni w tygodniu! Jeżeli potrzebujesz szybkiej interwencji, nie zastanawiaj się. Dzwoń już teraz!

tel. 603 660 206

Opinie klientów

Teresa Makowska
"Regulacja okien wykonana przez Pana Czesława Aniszewskiego przyczyniła się do niższych rachunków za ogrzewanie w miesiącach styczeń luty o 27% w stosunku do roku poprzedniego. Serdecznie polecam."
Teresa Makowska
Warszawa
Krzysztof Owerko
"Firma Fix-Bud wykonywała jesienią 2010 serwis okien w budynkach należących do naszej spółdzielni. Usługa została przeprowadzona sprawnie, solidnie oraz terminowo, mimo nietypowych okien jakie mamy we wschodniej części jednego z budynków."
Krzysztof Owerko
Raszyn
Magda Kowalska
"Polecam usługi Fix-Bud w zakresie konserwacji okien jakie przeprowadziła w mojej firmie. Prace zostały przeprowadzone zgodnie z umową, mimo tego iż pewne elementy ślusarki trzeba było sprowadzić z zagranicy. Polecam."
Magda Kowalska
Warszawa

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 12: 00
  • Niedziela: Nieczynne
tel. kom 603 660 206

Kontakt

Mapa dojazdu

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…